FOTO  HKK Zrinjski-HKK Široki Brijeg 74:85

Zrinjski-Široki
Bila je to odlična utakmica u kojoj su nazočni gledatelji mogli uživati, a na kraju su slavili gosti iz Širokog Brijega rezultatom 85:74.

Utakmicu bolje otvaraju domaći košarkaši koji prvu četvrtinu završavaju s prednošću 17:14. U drugoj Plemići promašuju nekoliko slobodnih bacanja i to koriste gosti koji na poluvrijeme idu s prednošću 41:37.

U nastavku su gosti povećali svoju prednost i u jednom trenutku su imali velikih 12 poena razlike, ali se Plemići serijom od 7:0 vraćaju u utakmicu, ali za potpuni preokret nije bilo snage, te je Široki mirno završio utakmicu.

Kod Zrinjskog su bolji od ostalih bili Demić s 18, i Princ sa 16 koševa. Široki je do pobjede vodio sjajni Novačić sa čak 28 poena.