FOTO  HKK Zrinjski-HKK Čapljina Lasta 86:82

HKK Zrinjski, HKK Čapljina

Uoči utakmice očekivala se lagana pobjeda Zrinjskog nad podmlađenom Čapljinom, ali gosti nisu mislili tako. Prvo poluvrijeme gosti su dobili 37:41. U trećoj četvrtini vodila se ravnopravna borba, a košarkaši Zrinjskog do prvog vodstva u drugom dijelu  dolaze tek u 27. minuti kada su poveli 50:49.

Treća četvrtina završava rezultatom 58: 54 za Zrinjski. U zadnjoj četvrtini gosti se opet vraćaju u igru i vode 60:63. U zadnjih 5. minuta se ulazi sa 72:67 za Zrinjski. Tri minute do kraja semafor je pokazivao 77:73 za Zrinjski. Na kraju u uzbudljivoj završnici tjesna pobjeda Zrinjskog 86:82.
Najbolji kod Zrinjskog bili su Hasandić i Albijanić  koji je postiglo po 19, te Zovko koji je ubacio 18 koševa. Kod gostiju bolji od ostalih bili su Vasojević sa 19 i Bubalo sa 17 ubačenim poena.