FOTO  HKK Zrinjski-BC HAPOEL Tel Aviv 67:85

HKK Zrinjski, BC HAPOEL Tel Aviv, balkanska liga

Nažalost ni večerašnji atraktivan protivnik nije u dvoranu na Bijelom Brijegu privukao više od 150 gledatelja, tako da je i ova utakmica odigrana u kazališnoj atmosferi. Zrinjski je na momente odigrao dobru utakmicu, a iako to krajnji rezultat ne govori u par navrata bili su blizu sustići vodstvo gostiju. Ono što još svakako može radovati jeste da minutažu dobivaju mladići iz omladinske škole, i njima će ovakve utakmice sasvim sigurno dobro doći. Zrinjski je počeo dobro i zahvaljujući Hasandiću Plemići su imali vodstvo sve do pred kraj prve četvrtine kada gosti ekspresno prave razliku od 12:0 i prvu dionicu završavaju 15:27. Druga četvrtina donijela je malo bolju igru Zrinjskog, te se na odmor ide sa 36:43.

U drugom dijelu u par navrata stizali su košarkaši Zrinjskog do rezultatskom minusa od 5 poena, ali onda bi gosti sve to vraćali na razliku koja nije dostižna. Na kraju zaslužena pobjeda gostiju rezultatom 67:85.

Prvo ime susreta bio je Hasandić koji je postigao 26 poena, a kod gostiju istakao se Naor sa 24 postignuta koša.