FOTO  HKK Široki WWin-KK Budućnost 84:77pp

HKK Široki, fran pilepić, HKK Široki, HKK Široki, KK Olimpija, željko šakić, HKK Široki, ABA liga

Prvaci BiH u uzbudljivoj utakmici svladali su Budućnost i došli do novih bodova u ABA košarkaškoj ligi. Prvo poluvrijeme bilo je dosta izjednačeno, a na odmor su gosti otišli sa prednošću 36:32.

Drugo poluvrijeme donosi dosta izjednačenu utakmicu, a gosti u zadnju četvrtinu ulaze sa prednošću od 5. poena razlike 42:37. Zadnja četvrtina pripada domaćinu koji uz potporu publike dolazi do preokreta i poravnanja rezultata na  od 70:70.

U produžetku domaća momčad je bila puno bolja, te slavila sa 14:7, za konačnih 84:77.

Najefikasniji kod Širokog bio je Pilipović sa 25, dok je goste predvodio Vitkovac sa 20 ubačenih poena.

HKK Široki - KK Budućnost 84:77pp (14:16, 18:20, 15:16, 23:17, 14:8)