HKK Široki - KK Bratunac 86:80

HKK Široki, kk bratunac, HKK Široki Brijeg, OKK Spars
Već od prvih minuta susreta košarkaši Širokog su pokazali jednu agresivnost i vrlo brzu dinamičnu košarku koja očito donosi odlične rezultate.

Gostima je bilo vrlo teško pratiti tempo kojeg su Širokobriježani uspjeli nametnuti i tako graditi svoju novu pobjedu. Poluvrijeme je završilo rezultatom 51:35.

Nastavak utakmice bolje su otvorili gosti pa su treću četvrtinu dobili 26:16. No u zadnjoj četvrtini domaći igrači ponovno kontroliraju igru i rezultat I dovršavaju posao I upisuju još jednu vrlo važnu pobjedu.
Široki je trenutno na prvom mjestu, s učinkom od 13 pobjeda i 2 poraza.

Široki - Bratunac 86:80 (27:19, 24:16, 16:26, 19:19)

Široki: Zubac 8, Karačić 13, Drežnjak 9, Lončar 16, Filipović 23, Čolak 7, Batinić 2, Planinić, Šušak, Ćutuk, Damjanović, Kraljević.

Bratunac: Siladji 7, Pantić 21, Alcegaire 25, Dreshawn 7, Sepa 9, Nikolić 8, Pavlović 3, Maksimović, Nikolić, Ružičić.