FOTO  HKK Široki - HKK Zrinjski 88:76

široki-zrinjski
Utakmicu je u dvorani na Pecari pratilo oko 500 gledatelja. Prva četvrtina u potpunosti je pripala Plemićima, a na kraju iste rezultat je glasio 19:28.

U drugoj četvrtini potpuni preokret i puno bolja igra domaćina. Košarkaši Širokog prvo su sustigli Zrinjski, a do odmora su napravili prednost 52:43.

U trećoj četvrtini domaći su zadržali, pa čak i povećali svoju prednost. U zadnju četvrtinu ulazi se rezultatom 73:59. Kao i u prethodnoj domaći košarkaši održavaju prednost, a Zrinjski nije imao snage za nikakav preokret. Na kraju zaslužena pobjeda domaćina rezultatom 88:76.

Najbolji kod Širokog bili su Bilinovac s 25, Katić s 22 i Novačić s 21 košem, dok su kod Zrinjskog bolji od ostalih bili Princ s 15 i Demić s 13 koševa.

HKK Široki Brijeg: Katić, Šušak, Ćorić, Prskalo, Bilinovac, Čolak, Zubac, Karačić, Novačić, Naletilić i Dimnić.

HKK Zrinjski: Novak, Princ, Pajević, Mikulić, Petrić, Šutulović, Sekulović, Demić, Zovko, Planinić, Jurković i Brajković.