HKK ŠirokI Brijeg-OKK Spars 66:75

HKK Široki, KK Kakanj, HKK Široki, KK Kakanj, HKK Široki, HKK Široki Brijeg, HKK Široki, HKK Široki, KK Bosna, HKK Široki Brijeg, KK Mladost, HKK Široki Brijeg, OKK Spars
Može se reći da su Sparsi većinu posla odradili već u prvoj četvrtini koju su riješili u svoju korist sa 18:8. U drugoj dionici se igralo koš za koš tako da je na poluvremenu ostalo plus deset za goste.

U nastavku izabranici Marka Trbića svom protivniku nisu dozvoljavali da se rezultatski približi, najviše zahvaljujući sjajnoj obrani.

Prvo ime susreta bio je Almir Hasandić sa 14 postignutih poena, uz sjajan šut za tri (4 od 5), a sjajno su ga pratili Nemanja Protić sa košem manje te Draško Albijanić sa 11 ubačaja.

Kod domaćih po 12 koševa postigli su Filip Kraljević, Mateo Drežnjak i Jure Zubac, dok su Karačić i Filipović postigli po 7.