HKK Široki Brijeg-KK Spars 88:102

OKK Spars, HKK Široki Brijeg, HKK Široki, KK Kakanj, HKK Široki Brijeg, kk spars
Dosta dobra košarka se igrala na Pecari, a na kraju je tim Marka Trbića stigao do zasluženog trijumfa. Tijekom prve dionice igrala se izjednačena košarka. Široki je nakon 10 minuta igre imao koš prednosti (30:29), ali je sarajevska ekipa u drugoj dionici odigrao izuzetno dobro, te je ovaj dio igre riješio u svoju korist rezultatom 29:19.

Na odmor su toko gosti otišli s devet poena prednosti (58:49), da bi u nastavku laganom igrom stečenu razliku i održavali. Bez većih problema su Sparsi priveli meč kraju, prednost su još i povećali, te su došli do vrlo važne pobjede.
Nejefikasniji u pobjedničkom timu bio je Igro Đuković sa 31 poenom, dok je kod Širokog Mateo Drežnjak ubacio 17 poena.

Liga 10, 6. kolo: Široki - Spars 88:102 (30:29, 19:29, 20:23, 19:21)

ŠIROKI: Zadro 9, Soldo, Đugum 16, Šušak 3, Močnik 8, Čolak, Zubac 5, Brown 8, Karačić 10, M.Drežnjak 17, D. Drežnjak 6, Batinić 6.

SPARS: Zahiragić 10, Durmo 2, Mičić 2, Sokolović, Babović, Manjgafić 11, Reljić 18, Peršić 22, Stepanović, Bašić 2, Pirić 4, Đuković 31.