HKK Čapljina Lasta-KK Bosna 83:80

Bila je to dobra utakmicu u kojoj smo pobjednika saznali tek u zadnjim trenucima, kada je za momčad Čapljine Bjelica pogodio trojku za pobjedu čapljinaca nad jakim suparnikom.

U prvoj četvrtini Bosna je imla prednost 18:25, ali su domaćini u drugoj odličnom igrom preokrenuli rezultat i na odmor otišli sa 46:36.

U drugom dijeli imali su domaćini i veću prednost, ali se iskusni sastav Bosne vraća u utakmicu, pa su nazočni gledatelji gledali pravu dramu u finišu utakmice. U zadnju minutu momčadi su ušle poranate i tako je bilo do samog kraja kada Bjelica pogađa za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.

Kod Čapljine najbolji su bili Bjelica sa 24 i Popović sa 20, dok su se kod Bosne istakli Demić i Rizvić sa po 17 poena.