HKK '' Čapljina - Lasta '' - HKK '' Zrinjski HTM '' 76:73

Prva četvrtina pripala je u potpunosti domaćoj ekipi. Naime Čapljinci su prvu četvrtinu završili pobjedom rezultatom 22:4. U drugoj četvrtini košarkaši Zrinjskog se bude i sustižu rezultat, tako da se na poluvrijeme odlazi sa napetošću i najavom dobrog nastavka drugog dijela igre. Zrinjski je po prvi puta u četvrtoj četvrtini prešao u vodstvo, no Čapljinci su ipak uspjeli zadržati sabranost i utakmicu  privesti kraju u svoju korist rezultatom 76:73.

Ovu utakmicu obilježila je odlična igra Ivana Bakovića, koji je postigao više od 30 koševa.

HKK '' Čapljina - Lasta '' nalazi se trenutno na trećem mjestu tablice sa osvojenih 25 bodova. Na drugom mjestu je ekipa KK '' Sloboda '' sa 36 bodova, dok prvo mjesto drži ekipa KK '' Igokea '' sa osvojena 42 bodova.

Idući vikend počinje natjecanje u Ligi 6. Čapljinci će na domaćem terenu u subotu, 27. ožujka, ugostiti ekipu KK '' Bosna ASA BHT ''.