HKK Čapljina Lasta-HKK Brotnjo 85:69

HKK Čapljina, kk servitium, HKK Čapljina, okk čelik, HKK Čapljina, HKK Brotnjo, HKK Čapljina, toni blažević, sportaš godine, izbor, Čapljina

Prva četvrtina bila je izjednačena, i na kraju iste gosti iz Čitluka imali su minimalnu prednost 15:16. Druga četvrtina donijela je punu dominaciju domaćina, i po svemu sudeći odredila pobjednika susreta. Na poluvrijeme Čapljina je otišla sa visokim vodstvom 51:32.

Drugo poluvrijeme domaći košarkaši su odradili rutinski i na kraju zasluženo slavili rezultatom 85:69.

Kod domaćina su se istakli Kovačević i Brkić sa po 22, a kod gostiju najefikasniji je bio Brečić sa 19 postignutih koševa.

(15:16, 36:16, 18:20, 16:17)

HKK ''Čapljina Lasta'':  Bjelica ,  Kovačević 22, Klještan ,  Jagodić - Kuridža 11,  Brkić 22, Jurković, Galić 2,  Previšić 3,  Repeša 5, Halilbegović 7, Gerti 16 i Jelčić .

HKK Brotnjo: Marković 1, Kordić , Josipović 2, Volarić, , Barbarić, Brečić 19, Lesko 14, Čutura 4, Topalović, Pinjuh 7, Zubac i Planinić 15.