FOTO  HKK Čapljina-HKK Zrinjski 86:72

HKK Zrinjski, HKK Čapljina, HKK Čapljina, HKK Široki

Utakmici je nazočilo oko 1200 gledatelja koji su na kraju otišli kućama zadovoljni jer je njihov klub pružio dobru partiju.

Utakmica je bila neizvjesna u prvoj četvrtini koji su domaći dobili rezultatom 21:19, a do poluvremena HKK Čapljina je povećala rezultat 34:24. Svaku neodumicu oko pobjednika otklonili su domaći košarkaši u trećoj četvrtini na kraju koje je rezultat glasio 68:53. Zadnju četvrtinu domaći su znalački sačuvali prednost, te su na kraju slavili sasvim zasluženo rezultatom 86:72.

Kod domaćih bolji od ostalih bili su Jagodić sa 22, te Kovačević sa 16 koševa. Kod Zrinjskog jedini raspložen bio je Kapelan koji je postigao 18 poena.

HKK Čapljina: Bjelica, Kovačević 16, Klještan 8, Jagodić 22, Brkić 13, Jurković 2, Galić, Previšić, Jelčić, Repeša 7, Halilbegović 12, Gerti 6.

HKK Zrinjski: Klarica 4, Mašić 3,  Avdibegović 12, Jones 9, Tepačević 2, Han 6, Radulović 8, Hasandić 8, Kaplan 18, Bodiroga i Jovanović.