FOTO  HKK Čapljina -HKK Zrinjski 83:70

HKK Zrinjski, HKK Čapljina
Sam početak susreta pripao je domaćinima koji su poveli sa 5:0, a tu prednost je Čapljina zadržala do kraja prve četvrtine koja je završila 24:20.

U drugoj četvrtini Plemići su uspjeli parirati domaćinima, te se na odmor odlazi rezultatom 41:38.

Zrinjski je bio u igru sve do pred kraj treće četvrtine, a onda su se domaći raspucali, a igra Zrinjskog se raspala.U zadnju četvrtinu otišlo se sa velikom prednošću Čapljine 61:49.

U zadnjoj četvrtini igralo se koš za koš, te su domaćini mirno priveli utakmicu kraju za pobjedu od 83:70. Čapljini je ova pobjeda izuzetno važna u borbi za opstanak, a treći uzastopni poraz Zrinjskog je udaljio od vrha ljestvice.

Čapljinu su do pobjede odveli Alexander i Lewis koji su ubacili po 26 poena, dok su kod Zrinjskog bolji od ostalih bili Albijanić sa 22, Lalić sa 13 i Hasandić sa 12 poena.