FOTO  HKK Čapljina-HKK Zrinjski 83:60

Neizvjesnost je potrajala samo u prvih par minuta, a onda su domaći preuzeli inicijativu, te iz minute u minutu povećavali prednost. Premda se u košarci nikada ništa ne zna, pobjednik se znao već nakon prve četvrtine koju su domaćini dobili 32:16. U drugoj četvrtini Zrinjski je pokušao smanjiti prednost, ali to momcima Nedjeljka Zelenike i nije pošlo za rukom. Na odmor se otišlo sa 50:35.

U drugom dijelu Čapljina je znalački čuvala prednost, te je čak i povećala. Igračima Zrinjskog malo je šta polazilo za rukom, te su na kraju sasvim zasluženo poraženi od večeras puno bolje i dominantnije Čapljine koju je predvodio odlični Popović koji je ubacio 24 koša uz 10 skokova, te Bjelica sa 15 ubačenih koševa. Kod Zrinjskog opet je najbolji bio Lalović sa 21 košem.