HKK Brotnjo-KK Igokea 66:102

HKK Zrinjski, HKK Brotnjo, HKK Brotnjo, KK Borac, HKK Brotnjo, KK Igokea, HKK Brotnjo, HKK Livno

Bila je to utakmica neravnopravnih protivnika u kojoj su gosti demonstrirali košarku za koju domaćin nije imao nikakvog odgovora.

Već u prvoj četvrtini dao se naslutiti pobjednik, jer su gosti tu dionicu završili sa prednošću 14:26, a do odmora je ta prednost narasla na visokih 37:52.

Drugo poluvrijeme slično kao prvo, i gosti su neumorno povećavali svoju prednost. Košarkaši Brotnja nisu uspjevali odgovoriti na brze akcije Igokee, i rezultat toga je krajnji rezultat 66:102 koji dovoljno govori kakva se utakmica igrala u Čitluku.

Kod Brotnja su se istakli Planinić sa 17 i Brečić sa 15 poena, dok su goste predvodili Domazet sa 16, te Đurica i Bocka sa po 14 ubačenih poena.