FOTO  HKK Zrinjski-KK Mladost Mrkonjić Grad 92:66

Utakmici je nazočilo oko 200 gledatelja, a ovo je druga pobjeda Plemića otkako je na klupi sportski direktor Boris Džidić, a pobjeda je tim veća zato što je ovo ekipi Mladosti prvi poraz. Oni koji nisu došli večeras u dvoranu imaju za čim žaliti jer je Zrinjski demonstrirao vrhunsku košarku koja dovodi publiku u dvoranu.
Od samog početka susreta Plemići su preuzeli vodstvo koje nisu ispuštali do zadnjeg zvuka svirene, a posebno vrijedi istaći Hajrića koji je bio nerješiva enigma za ekipu Mladosti.

Prva četvrtina završila je rezultatom 30: 17, a na poluvrijeme se otišlo prednošću Plemića 51:34.Drugo poluvrijeme slično kao i prvo i tek u nekoliko navrata gledali smo bljeskove gostiju koji su uspijevali stići do -18 koševa razlike. Trener Džidić na kraju je dao priliku i košarkašima koji do sada nisu imali neku minutažu, a i oni su znali odgovoriti zadatku. Na kraju velikih i zasluženih 92:66 za HKK Zrinjski, koji i jeste bolji toliko od gostiju koliko kaže i krajnji rezultat. Kod Zrinjskog su se istakli Hajrić sa 20, Kahrimanović sa 18 i Šakić sa 15 postignutih poena. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Ivanić sa 13 koševa.
HKK Zrinjki-KK Mladost 92:66
(30:17, 21:17, 17:17, 24:15)
Suci susreta:Bjedić, Šobot i Drmić. Delegat Jakovljević.