FOTO  HKK Zrinjski-KK Kakanj 105:75

HKK Zrinjski, KK Kakanj

Utakmicu je pratilo oko 100 gledatelja, a sav prihod od prodanih ulaznica bit će uručen štićenicima rehabilitacijskog centra Sveta Obitelj Mostar. Ta nadasve humanitarna akcija HKK Zrinjski organizirana je u suradnji sa Udrugom prijatelja športske obitelji Zrinjski, a po broju nazočnih gledatelja da se primijetiti koliko su naši sugrađani spremni pomoći humanitarne akcije. Utakmica je igrana i po velikoj hladnoći, te je i to vjerojatno odvuklo jedan broj gledatelja iz dvorane.

Neizvjesna je bila samo prva četvrtina koja je završila 21:21, a sve ostalo je pripalo košarkašima Zrinjskog. Na poluvremenu je bilo već 46:33, a drugi dio Plemići su rutinski odradili i priveli utakmicu kraju. Trener Džidić u zadnjoj četvrtini dao je priliku svim igračima koje je imao na raspolaganju.

Kod Zrinjskog bolji od ostalih bili su Kahrimanović i Šakić sa po 20, te Peraica sa 19 postignutih poena. Kod gostiju najbolji je bio Abad Kahrimanović sa 24 poena, a on je inače rođeni brat igrača Zrinjskog Armenda.

HKK Zrinjski-KK Kakanj 105:75

(21:21, 25:12, 29:23, 30:19)

HKK Zrinjski: Mašić 11 , Kahrimanović 20, Peljto 3, Prce 3, Tomić 6 , Simonović 8 , Hasandić 10 , Peraica 19, Petrović, Ramljak 5, Šakić 20.

KK Kakanj:Delibašić 4, Čaluk 2, Dž.Hadžić 7, Muflizović 6, Dedić 4, Mehtić 2, Mulić 2, Suljić 9, J.Hadžić 1, Begovac 12 ,Kahrimanović 24, Suljagić 8.