FOTO  HKK Zrinjski-HKK Čapljina 95:77

Bila je to utakmica sa dva različita poluvremena, od kojih je prvo bilo sasvim izjednačeno sa povremenim bljeskovima obiju ekipa, a drugi dio u potpunosti je pripao Zrinsjkom.

Počelo je dobro za Zrinjski koji je poveo 13:7, a ubrzo su gosti okrenuli na 13:14. Prva četvrtina završila je 23-25. Do poluvremena izjednačena borba i na odmor se ide rezultatom 49:50.

U drugom dijelu sasvim drugačija slika na parketu. Zrinjski ubacuje u brzinu više i u trećoj četvrtini pravu razliku koja će i odlučiti pobjednika susreta. Treća četvrtina završava rezultatom 77:60. Zadnju četvrtinu Zrinjski je rutinski priveo kraju za konačnih 95:77.

U redovima Zrinjskog ali i na čitavoj utakmici najbolji je bio Šakić 28, a vrijedi istaći i Simonovića sa 19, te Peraicu sa 15 poena. Kod Čapljine najbolji su bili Zdravković sa 22 i Gligora sa 19 poena.

HKK Zrinjski-HKK Čapljina 95:77

(23-25,26-25,28-10,18-17)

HKK Zrinjski:Demić 4, Mašić, Han 12, Tomić, Simonović 19, Bodiroga, Hasandić 12, Peraica 15, Petrović, Ramljak 5 i Šakić 28.

HKK Čapljina :Blažević, Zdravković 22, Rimac 9, Lerić 2, Brkić 14, Gligora 19, Galić 7, Matić 4, Jelčić, Prevšić, Jurković i Pervan.