FOTO/VIDEO  Dragan Bender odigrao fantastično i uništio Oklahomu

Dragan Bender, NBA liga , Dragan Bender, NBA liga , NBA liga , Dragan Bender, Mario Hezonja, Dragan Bender, nba, Dragan Bender, Bojan Bogdanović, NBA liga , Dragan Bender, NBA liga
Dragan Bender je povukao svoj Phoenix do pobjede protiv Oklahome predvođene Russellom Westbrookom.

Dragan Bender je odigrao vjerojatno najbolju utakmicu u dresu Phoenix Sunsa. U pobjedi 114:100 protiv favoriziranih Oklahoma City Thundera odigrao je 39 minuta i ubacio 20 koševa uz šest skokova, četiri asistencije i tri blokade.

Bender je pogodio šest od osam trica, a čak 17 koševa zabio je u drugom poluvremenu čime je prelomio utakmicu i donio pobjedu svojoj momčadi. Istaknuo se i s atraktivnim blokadama, a pogotovo onom na Russellu Westbrooku, aktualnom MVP-u NBA lige.