Čudesni Bojan Bogdanović potpuno uništio LeBrona i njegov Cleveland!

bojan bogdanović
...protiv Cleveland Cavaliersa u trećoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige kojom su Pacersi poveli sa 2-1 u pobjedama u seriji koja se igra na četiri pobjede, on je za 35 minuta provedenih na parketu postigao 30 koševa (šut za dva 4-8, trica 7-9, slobodna bacanja 1-3) uz četiri skoka.

Tri od sedam trica Bogdanović je pogodio u posljednjih 6:10 minuta utakmice, a u tom je razdoblju naš reprezentativac postigao 12 od ukupno 15 poena svog sastava.

Nakon susreta osim ofenzivnog učinka u SAD-u se posebno hvali igra Bojana u obrani protiv LeBrona Jamesa.

'Samo sam pokušavao biti u njegovim koljenima, odgurati ga daleko od koša, biti agresivan. Imao je dobar postotak šuta, no mi smo pobijedili. Treba ga natjerati da se pomuči za svaki zabijeni koš,' izjavio je Bojan Bogdanović nakon susreta.

Uz Bogdanovića kod domaćih je odličan bio i Victor Oladipo sa 18 ubačaja, 6 skokova, 7 asistencija i 3 osvojene lopte, dok Cavsima nije pomoglo 28 pogodaka, 12 skokova i 8 asistencija LeBrona Jamesa.

Sljedeća utakmica ovih suparnika igrat će se također u Indianapolisu u noći s nedjelje na ponedjeljak.