Cibona slavila u dramatičnoj završnici

U vrlo izjednačenom susretu košarkaši Cibone uspjeli su Union Olimpiji nanijeti prvi poraz u NLB ligi. Slavili su rezultatom 84:81, zahvaljujući Mariju Delašu, koji je košem i dodatnim bacanjem sekundu i pol  prije kraja postavio konačan rezultat.

Ipak, ne bi bilo pošteno izdvojiti samo Delaša kao junaka ove pobjede, jer je fantastičan susret odradio Bojan Bogdanović, koji je ubacio ukupno 33 poena, dok je odličan bio i Tomislav Zubčić, koji je u svojih 18 poena ugradio i nekoliko vrlo važnih u samoj završnici susreta.

Bojan Bogdanović ubacio ukupno 33 poena

Kod poraženih gostiju, najefikasniji je bio Kevinn Pinkney, Vlado Ilievski je dodao 17, Damir Markota je za 23 minute imao dva poena, tri skoka i tri asistencije, dok je Zoran Vrkić također imao dva poena, ali za 12 minuta provedenih na parketu.

izvor: košarka.hr