Bojan Bogdanović ubacio Orlandu 22 poena uz šest skokova

Bojan Bogdanović
...u pobjedi svojeg Brooklyn Nesta nad Orlando Magicom od 104:96. Bogdanović je odigrao 32 minute, bio je prvi strijelac momčadi sa 22 poena, šutirao je 9-12, od čega 2-3 za tri poena, skupio je šest skokova, jednom je asistirao i dvije je lopte ukrao. Na startu drugog poluvremenu povezao je devet poena za redom, ukupno je u trećoj četvrtini ubacio 11 poena, a bilo je to razdoblje kad su Netsi stavili utakmicu pod kontrolu.

Ovo je četvrta pobjeda Netsa u šest utakmica i drže se vrha na Istoku uoči odlaksa na zapadnu turneju sljedećeg tjedna. Bila je to velika noć našeg najboljeg igrača, ili, prva velika na najvećoj sceni...

Rezultat: Brooklyn Nets - Orlando Magic 104:96 (Bogdanović 22p, 6s, Williams 18p, 4s, 7a, Johnson 13p, 5s, 4a/Vučević 27p, 12s, Fournier 19p, 5a). (tp)