Bogdanović predvodio Fenerbahče do pobjede u Bilbau

Bojan Bogdanović
Bila je to utakmica u kojoj su najbolji strijelci u obje momčadi bili hrvatski košarkaši. Bojan Bogdanović je s 19 poena za tursku momčad bio i prvi strijelac utakmice, dok je domaćine predvodio Marko Banić sa 17 poena, piše index.hr.

Nakon dva uvodna poraza, momčad Fenerbahçea, koju vodi naš stručnjak Neven Spahija, upisala je drugu uzastopnu pobjedu, iako je početkom posljednje četvrtine zaostajala 61-53, a nešto više od 5 minuta prije kraja 67-59. No, gosti su tada napravili seriju 12-0 i okrenuli dvoboj u svoju korist.

Domaćoj momčadi je ovo, nakon uvodne pobjede, bio treći uzastopni poraz. Marko Banić je sa 17 koševa (7-10 iz igre, 3-5 iz slobodnih bacanja) i 5 skokova bio daleko najbolji u Bilbao Basketu.

Bojan Bogdanović je predvodio goste s 19 poena (5-8 za dva poena, 2-5 za tri, 3-3 slobodna bacanja) i 4 skoka. Roko Ukić je postigao 4 koša uz dva skoka, ali i četiri izgubljene lopte.