BN Basket-HKK Zrinjski 73:78

Zrinjski-BN Basket
...i tako nastavili pobjednički niz u Ligi za opstanak.

Prva četvrtina protekla je u ispitivanju snaga i na kraju iste rezultat je bio 23:25. Druga četvrtina donosi bolju igru i dominaciju Plemića, i na odmor se ide rezultatom 37:46.

U drugom dijelu Plemići su održavali prednost, a domaći su se trudili da preokrenu rezultat. U jednom trenutku su imali samo tri koša zaostatka, ali to je sve što su večeras uspjeli. Na kraju zaslužena pobjeda Zrinjskog rezultatom 73:78

Vrijedi istaći da su Plemići sve četiri utakmice u Ligi za opstanak dobili, a uspjeh je veći kada se zna da su čak tri igrali u gostima.

Kod Zrinjskog opet je bio najbolji Princ sa 20 poena.Demić je dodao 14, Šmadan 11, a Begić, Pavić i Brajković po 10 koševa. Petrić je ubacio tri koša.

Kod domaćina Damjanović je postigao 21, a Tuljković i Sekicki su dali po 13 poena.