ABA liga stigla na Pecaru: Široki bolji od beogradskog Dynamica 83:79

sport, memorijanlni turnir, Pecara, HKK Široki, KK Split, OKK Spars, HKK Široki, KK Mladost, HKK Široki, aba 2 liga, HKK Široki Brijeg, aba 2 liga, HKK Široki Brijeg, OKK Spars, HKK Široki

Nakon dvije utakmice u gostima Široki je odigrao i treću ali ovaj put pred svojim navijačima solidno popunjene dvorane Pecara gdje su uspjeli svladati beogradsku ekipu Dynamic rezultatom 83:79 ..

U dramatičnoj završnici na Pecari pred 2000 gledatelja Široki je uspio preokrenuti protiv beogradskog Dynamica i slaviti rezultatom 83:79 (29:21, 12:22, 13:18, 29:18)

Široki je došao do druge pobjede u regionalnom natjecanju dok su srbijanskoj momčadi nanijeli drugi poraz.

Široki je dobro otvorio utakmicu i u jednom trenutku druge četvrtine vodio sa deset koševa razlike, no gosti se nisu predavali pa su ipak na odmor otišli vodstvom 41:43.

Nastavak ne donosi neki bolji pomak igre Širokog, gosti su dominirali i vodili a onda u zadnjoj četvrtini Širokobriježani pokazuju kvalitetu i nošeni odličnim navijačima s tribina uspijevaju doći do pobjede.

U subotu Široki u 2. kolu na Pecari dočekuje Spars u sklopu Lige 12 Prvenstva BiH dok u srijedu, 23. listopada, Široki u sklopu 4. kola Druge ABA lige dočekuje Novi Pazar.