FOTO  Uspješan nastup Cro Stara u Hadžićima

cro star
Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, predstavio se s mlađim i starijim kadetima, koji su se usprkos povredama izborili za 9 medalja.

Zlato je osvojila Dora Marušić, koja je uvjerljivo dominirala svojom kategorijom. Dora je inače i aktualna prvakinja Federacije BiH.

Srebro su osvojili David Marijanović i Lea Marić. David je tek žuti pojas, no pokazao je da će se na njega defintivno moći računati. Lea zbog ozljede nije mogla finalnu borbu odraditi do kraja.

Broncu su osvojili mlađi kadeti Eva Damjanović, Martino Prce, Luka Penavić i Nika Tomić, koji su tek 2005. i 2006. godište i zaslužuju sve pohvale za svoj nastup. Broncu su još osvojili stariji kadeti Lora Milićević i David Marušić, koji je eliminajcijsku borbu odlično odradio, da bi u polufinalu slomio ruku.