Uspjeh KK Zrinjski u Slavonskom Brodu

KK Zrinjski, Marko Opančar
Na turniru je sudjelovalo preko 600 natjecatelja, 74 kluba iz 6 zemalja (Slovačka, Slovenija, BiH, Srbija, Crna Gora, i Hrvatska).

Na turniru je nastupilo jedanaestero natjecatelja Karate kluba "Zrinjski" iz Mostara. U vrlo jakoj konkurenciji klubova i reprezentativnih sastava u teškoj kategoriji + 84 kg seniori član karate kluba "Zrinjski" Marko Opančar osvojio je drugo mjesto i srebrenu medalju.

Markov trener Lovro Ćorić kazao je kako je Opančar tri borbe odradio vrlo dobro, a finalnu borbu tijesno izgubio rezultatom 2;1. Na ovom turniru medalje su još osvojili Kristina Ćorić treće mjesto, Dora Opačak treće mjesto, Robert Marić treće mjesto i Ivica Redžić treće mjesto.

Ostali natjecatelji bili su blizu medalje, a trener Ćorić se nada da će se već na sljedećem turniru i oni pokazati u boljem izdanju, stoji u priopćenju Karate kluba „Zrinjski".