Šest medalja za Cro Star u Sloveniji

Cro Star, Slovenija

Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, ostvario je odličan rezultat. 5 natjecatelja se izborilo za 6 medalja: 3 zlata i 3 bronce.

Zlato su osvojili Hrvoje Marijanović i Dora Marušić, koji su u potpunosti dominirali svojom kategorijom, i zasluženo se okitili zlatnom medaljom. Posebno treba istaći njihove finalne borbe. Hrvoju Marijanoviću je protivnik predao nakon prve runde, jer mu nije mogao više pružiti otpor, dok Dora Marušić svojoj protivnici nije prepustila nijedan bod te je pobjedila pri rezultatu 21:0.

Luka Penavić je nastupio u dvije discipline i osvojio zlato i broncu.
Pored njega, broncu su još osvojili David Marijanović i David Marušić, koji su imali dobar nastup do polufinala, u kojem su nažalost zaustavljeni.
Na rang listi najboljih juniorki turnira Dora Marušić je zauzela drugo mjesto.
Turnir je organiziran u sportskoj dvorani Pungrt u Šmartnom. Borbe su održane na 5 oktagona s elektronskom opremom Daedo.