Ovaj vikend mostarskim judistima članovima Borse čak 23 medalje

... međunarodna turnira. Mlađi članovi kluba nastupili su na natjecanju u Laktašima o čemu smo već pisali, te osvojili 20 medalja, doku su nešto stariji natjecatelji (kadeti i juniori) nastupili na natjecanju u Crnoj Gori koje je organizirao Judo klub "Akademik" iz Nikšića.

Najefikasnije borbe iz Borse pokazao je reprezentativac Amar Maksumić. Imajući veliku nadmoć i prednost u finalnoj borbi, na vlastitu pogrešku gubi 53 sekunde prije kraja tako da se zadovoljio sjajom srebrene medalje.

Rijad Maksumić poražen je u 1. kolu protiv nižeklasiranog borca, dok je Valentina Mihić osvojila zlato. Ana Bašić se na ovom natjecanju morala zadovoljiti brončanom medaljom.

U prva tri mjeseca članovi mostarske Borse nastupili su na sedam natjecanja u BiH, Hrvatskoj, Crnoj Gori i Sloveniji te se okitili sa 81 medaljom. Najsjajnije zlato osvojio je Petar Zadro na Europskom kupu u Zagrebu.

Judo klub „Borsa" idućeg vikenda putuje u Novu Bilu, na judo prvenstvo Herceg-Bosne.