FOTO  Mostarskoj Borsi 24 medalje i drugo mjesto na Kup-u Makarske 2013.

Judo

... sa područja Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Hrvatske., a pobjednik turnira je Dalmacija Cement iz Kaštela kraj Splita. Borsa je zauzela drugo mjesto, dok je na trećem mjestu završio domaćin turnira Judo klub Biokovo.

Iz Bosne i Hercegovine osim judoka Borsa nastupila su i dva sarajevska kluba Braća Lukač i Sarajevo.Osim trofeja za drugo mjesto ekipno, Borsa je osvojila i trofej za najbolju djevojčicu u U10 Monika Zadro i za najboljeg dječaka u U12 Mario Jozeljić, te trofej za najbolje dječake ekipno U14.

Mostarci su nastupila sa 19 natjecatelja od kojih je njih nekoliko zabilježilo dupli start, a sveukupno judoke Borse osvojila su 24 medalje i to 11 zlatnih, 8 srebrenih i 5 brončanih medalja.