KK Zrinjski: Dora Rezić brončana u Samoboru na Grand prix Croatia

Dora Rezić , KK Zrinjski
...na kojemu je se natjecalo preko 1750 karataša iz 214 klubova i 23 države. Karate klub Zrinjski Mostar je nastupio sa 3 natjecatelja i osvojio jedno odličje. Dora Rezic je u kategoriji ml.kadetkinje osvojila brončano odličje. Nakon što je pobijedila u prva 3 kola vrlo dominatno u borbi za finale je napravila par grešaka koje su je dovele do gubitka meča i borbe za brončano odličje. U borbi za treće mjesto protivnica nije imala nikakve šanse i Dora osvaja treće mjesto. Petra Bandić u kategoriji učenice -40 kg je ostala korak do odličja. U prilog tome ide i činjenica da u svih 5 borba protivnice joj nisu napravile ni jedan poen. Nakon dobijena tri meča u polufinalu kod rezultat 0-0 gubi na preglasavanje sudaca od buduće prvakinje koja je u finalu pobijedila 7-0. Nakon toga u meču za treće mjesto ponovno na preglasavanje ovaj put 3-2 gubi i borbu za brončano odličje i tako ostaje na nezahvalnom 5 mjestu. Sigurno da je se uz malo sreće moglo sigurno osvojiti treće mjesto a mozda i ući u finale. Treći natjecatelj Sandi Blažević u kategorji juniori +76 kg u vrlo dobroj borbi izgubio je meč od reprezentativca Republike Srbije i tako zavrsio učešće na turniru.

Trener Marko Opančar je iznimno zadovoljan rezultatima uz žaljenje za rezultatom Petre koja je definitivno trebala osvojiti odličje. Također je rekao da je evidentan napredak posebno nakon zimskih sedmodnevnih priprema koje su održane u Neumu.