FOTO  JK Neretva: Sjajjni rezultati na judo turniru Zagreb Open

neretva
Turnir je bio izuzetno sa jakom konkurencijom,a zemlje učesnice su bile: SRB, AUT, SLO, HUN, SVK, BiH, CRO, CZE, UKR.
Mostarski judaši su se i pored jake konkurencije okitili medaljama te u ukupnom poretku od 50 ekipa zauzeli 7 mjesto. Osvojeno je ukupno 8 medalja od toga 3 zlatne, 2 srebrene i 3 brončane.
Zlatne medalje:
• Karlo Križanac -50 kg (U12)
• Vesna Vukoja +70 kg (2 medalje, U16 i U18)
10. JK Evropa Odessa
Pored ovog turnira, dva člana „Neretve" nastupili su i na 15. Studentskom judo prvenstvu R.Hrvatske koji je održan u Zagrebu na Kineziološkom fakultetu. Mateo Puljić je nastupio u kategoriji -73 kg i osvojio sjajno 5 mjesto od ukupno 15 natjecatelja. Puljić je imao 3 pobjede i 2 poraza, pa je medalja izmakla za dlaku. Ivan Bilić je nastupio u kategoriji -81 kg i osvojio 7 mjesto od ukupno 20 natjecatelja. Bilić je imao 2 pobjede i 2 poraza.

Ovim putem se zahvaljujemo našem sponzoru „Guma M" koji nam konstanto izlaze u susret i pomažu da postižemo ovako dobre rezulate.