FOTO  JK Neretva potopila konkurenciju

judo klub neretva

Ukonkurenciji od 27 judo klubova iz Srbije, Hrvatske, Slovenije i BiH, galebovi sa Neretve su bili sjajni ostvarivši najbolji rezultat u nepunoj godini postojanja, osvojivši 22 medalje, 5 pojedinačnih pehara za najbolje natjecatelje i pehar za ekipno prvo mjesto na cijelom turniru, sa osvojena 52 boda. Isti broj bodova je imao i JK Boksit Milići, ali presudio je broj osvojenih zlatnih medalja, tako da je JK Neretva imala 3 zlatne medalje više. Treće ekipno mjesto zauzeo je JK Randori, istočno Sarajevo. Četvrto mjesto zauzeo je JK Mladost, Kotor Varoš, a peto mjesto osvojili su JK Rade Ličina iz Banja Luke. "Neretva" je nastupila sa 15 natjecatelja i ukupno je osvojeno 11 zlatnih, 7 srebrenih i 4 brončane medalje

Pehare za najuspiješnije natjecatelje su osvojili:
 Samuel Matijević najuspiješniji kadet turnira
 Vesna Vukoja najuspiješnija st.pionirka turnira
 Hana Benca najuspiješnija juniorka turnira
 Sandra Sivrić najuspiješnija seniorka turnira
 Majo Ćeško najuspiješniji veteran turnira
I pored ovog sjajnog uspjeha Mostarski judaši su osvojili pehar za najuspiješniji klub turnira.