FOTO  JK Neretva: Devet natjecatelja, osam sjajnih odličja

judo klub neretva
...Osnovne škole, Bartola Kašića održan 10. Međunarodni judo turnir "Kup Mokošice 2016". Na turniru je učestvovalo preko 300 natjecatelja iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.
Judo klub "Neretva " iz Mostara pod vodstvom trenera Ivana Jurića je imala devet natjecatelja, a ukupno je osvojeno osam medalja. Osvojene su 4 zlatne, 3 srebrene i 1 brončana.
• Josip Previšić -55 kg
Jedini član Neretve koji ovaj put nije imao sreće da osvoji medalju bio je Rade Vranješ -38 kg. Naime imao je dva poraza i dvije pobjede, pa se nije uspio ovaj put popeti na pobjedničko postolje. Za pohvaliti je da smo u jednoj težinskoj kategoriji (do 55) osvojili sve tri medalje, to jeste sva mjesta na pobjedničkom postolju pripala su natjecateljima iz JK Neretva.