FOTO  Ivana Šunjić: Trenirati ću još intezivnije da bi ostvarila što bolje rezultate

Ivana Šunjić judo

... konkurenciji brončanom medaljom okitila se i članica Borse Ivana Šunjić koja nastupa u kategoriji do 63 kilograma. Ivana se aktivno judo bavi tri godine, a do sada se okitila velikim brojem medalja na domaćim i međunarodnim natjecanjima.

- Možete li čitateljima našega portala reći nešto o sebi?

Zovem se Ivana Šunjić, idem u prvi razred Srednje građevinske škole Jurja Dalmatinca u Mostaru.

- Kada ste se počeli baviti judo sportom?

Judom sam se počela baviti u rujnu 2012. godine.

- Možete li nam pobliže reći o vašim uspjesima u BiH na judo borilištima?

Na državnim prvenstvima osvojila sam dvije bronze medalje. Jednu 2013. godine u konkurenciji starijih dijevojčica, a drugu ove godine u konkurenciji juniorki. Također ove godine nastupila sam i za seniore gdje sam zauzela peto mjesto. Na Prvenstvu HB osvojila sam 1. mjesto u konkurenciji kadeta i 2. mjesto u konkurenciji juniorki kao i 1. mjesto u konkurenciji seniorki. Također sa gotovo svih ostalih natjecanja u BiH vraćala sam se sa osvojenim medaljama.

- Možete li reći nešto o uspjesima na međunarodnim borilištima i koliko ih imate?

Da, imama jako mnogo uspjeha na međunarodnim turnirima na kojima sam nastupala i na gotovo svima sam osvajala medalje.

- Možete li izdvojiti nekoga tko vam je pomogao u dosadašnjoj karijeri?

Za moje uspjehe zaslužni su moji treneri,a ponajviše trener Leo Zovko. Također veliku potporu su mi davali obitelj i prijatelji.

- Kakvi su vam budući planovi što se tiče juda?

Judom cu se nastaviti baviti. Trenirati ću još intezivnije da bi ostvarila što bolje rezultate.