FOTO  Cro Staru 12 medalja i dva pehara na Državnom taekwondo prvenstvu

Cro Star, taekwondo
Mostarski taekwondo klub Cro Star Mostar, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, također je nastupio na ovom državnom prvenstvu, i zabilježio izvrsne rezultate: 13 natjecatelja se izborilo za 12 državnih medalja, 2 pehara u ekipnom poretku, a 2 borca iz mostarskog Cro Stara je proglašeno najboljim borcima u svojim selekcijama.

Državni prvaci su: Denis Dujmović, Mario Tomić, David Marušić i Matej Weber.

Državni vice-prvaci: Dora Marušić, Lora Milićević, Hrvoje Marijanović i Marin Pandža.

Državne bronce su osvojili: Lea Marić, Andrea Begić, Miran Đorđevski i Damir Šunjić.

Posebno treba pohvaliti mlađeg kadeta Tomu Bevandu, koji je uvjerljivo pobjedio u 1. kolu, da bi u 2. kolu za medalju izgubio nekorektnom sudačkom odlukom.

Denis Dujmović je izabran za najboljeg mlađeg kadeta turnira, dok je David Marušić ponio titulu najboljeg starijeg kadeta turnira.

Ekipa Cro Stara je osvojila 2 ekipna pehara, i to za 2. mjesto u juniorima, i za 3. mjesto u mlađim kadetima.

Na državnom prvenstvu u Posušju je sudio sudac iz Cro Stara Svjetlan Mihić.