FOTO  Cro Star uspješan u Vukovaru

Cro Star, Vukovar

Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, nastupio je s četiri natjecatelja, koja su se izborila za 5 medalja: srebro i 4 bronce.
Luka Penavić je u kategoriji mlađih kadeta osvojio srebro. U prepunoj kategoriji imao je 3 odlično odrađene pobjede, a u finalu je vrlo tijesno izgubio pri rezultatu 3:4.
Marina Aničić je također nastupila u mlađim kadetima, i to u dvije discipline, u kojima je imala po 1 pobjedu i time se izborila za dvije bronce, a u mlađim kadetima se broncom još okitila i Nika Tomić.

Mlađi kadeti Cro Stara zaista zaslužuju pohvalu za svoj nastup. Svi su imali iskusnije protivnike s višim pojasevima, no mala mostarska ekipa je bila borbena i zasluženo se okitila medaljama.
U starijim uzrastima je za Cro Star nastupila juniorka Andrea Begić, koja je osvojila broncu.
Ekipu je u Vukovar vodio trener Damir Šunjić.