FOTO  Cro Star izuzetno uspješan na turniru Prijatelji Hadžića

Cro Star

... Prijatelji Hadžića, na kojem je ostvario izvrsne rezultate. Osvojeno je 17 medalja i 3 pehara.

7 zlatnih medalja: Jana Zubonja, Matej Vidačak, Josip Bevanda, Ivo Planinić, Matej Sesar, Viktoria Penavić, Nika Šunjić.
6 srebrnih medalja: Una Damjanović, Nika Tomić, Marina Aničić, Fran Bogadi, Noa Ostojić, Viktoria Penavić.
4 brončane medalje: Eva Damjanović, Nikola Aničić, Roko Baković, Tamara Majerski.
Osvojena su i 3 pehara: Viktoria Penavić je proglašena najboljom vrtićankom turnira, Cro Star je osvojio 1. mjesto u ekipnom poretku vrtićanaca, a 2. mjesto u sveukupnom poretku turnira.
Ekipu Cro Star-a vodili su treneri Klaudia Marić i Damir Šunjić, a sudio je Miran Đorđevski.
Natjecatelji mostarskog Cro Stara su započeli drugi dio sezone s turnirom na Korčuli u 8. mjesecu, na kojem su osvojili 14 medalja i 2 pehara, a u Hadžićima su nastavili svoj pobjednički niz.

„Cijela ekipa je odradila izvrstan posao. Vrtićanci su, kao i uvijek, pokazali svoju nadmoć, i osvojili 1. mjesto u ekipnom poretku a naša Viktoria Penavić je proglašena najboljom vrtićankom turnira. Idući vikend imamo turnir u Zagrebu, a pripreme za Mostar Open 2016., najveći taekwondo turnir u BiH, su u tijeku. Mostar Open će se održati 5.11. u dvorani na Bijelom brijegu." rekla je trenerica Klaudia Marić.