FOTO  6 medalja za Cro Star na turniru u Sloveniji

Cro Star, Slovenija, taekwondo
...taekwondo turniru 'Šmartno Open 2015.' Na ovom turniru je nastupilo 300 natjecatelja iz 4 zemlje (Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovačke i Slovenije).
7 natjecatelja Cro Star-a se izborilo za 6 medalja: 2 zlata, 3 srebra i broncu.
Damir Šunjić je u seniorima osvojio zlato, dok se Teo Jergović, također u seniorima, izborio za srebro. Odličnim nastupima su se izborili za 2. mjesto u ekipnom poretku seniora.
U juniorima je nastupio David Marušić, koji je osvojio broncu, dok se Andrea Begić izborila za srebro.
Nastupili su i kadeti braća Hrvoje i David Marijanović. Hrvoje je imao izvrstan nastup. Izborio se za zlatnu medalju, dok je njegov mlađi brat David osvojio srebro. David je vrlo tijesno izgubio finalnu borbu, no zaslužuje sve pohvale za svoj nastup jer je tek promijenio uzrasnu skupinu.
Za ekipu Cro Stara je još nastupio i Miran Đorđevski, koji je usprkos dobrom nastupu, ostao bez medalje.
Cro Star se želi zahvaliti kafiću 'Damir' Rodoč na potpori, a sad se nastavlja punom parom pripremati za nadolazeće državno prvenstvo.