5 odličja za Karate klub Zrinjski

KK Zrinjski
. Karate klub Zrinjski Mostar je nastupio sa 6 natjecatelja i ostvario odličan uspjeh osvojivši 5 odličja. Zlato u kategoriji djevojčice -37 kg osvojila je Petra Bandić. Srebrnim odličjem okitili su se Marija Mandić djevojčice 11 god -36 kg i Karlo Džidić dječaci 12 godina -42 kg. Treće mjesto su osvojili Antonio Marić kategorija dječaci -42 kg i Dora Rezić djevojčice 13 godina -44 kg.

Treneri Marko Opančar je zadovoljan rezultatima posebno što je ovo već četvrti turnir u posljednjih mjesec dana na kojima se ostvaruju odlični rezultati.

Također želimo napomenuti da upis u školu karatea karate kluba Zrinjski mostar traje čitav 10. Mjesec a upisati se možete ponedjeljkom i četvrtkom u vremenu od 18:30 -20:30 u dvorani Đački Dom u Mostaru i svaki radni dan u dvorani karate kluba Zrinjski u Cimu u vremenu od 20:00-22:00 sata.