5 odličja za karataše Zrinjskog na SPLIT KARATE CUP-u

KK Zrinjski, Split

Na ovom jakom turniru Karate klub Zrinjski Mostar nastupio je sa 11 članova i osvojio 5 odličja . Mladi karataši Zrinjskog su opravdali očekivanja trenera Marka Opančara koji je i ovaj put bio uz tatami.

Natjecatelji koji su osvojili odličja su : Petra Bandić u kategoriji mlađe učenice do 36 kg 2. mjesto i srebrno odličje, Teo Falak učenici borbe do 34 kg 3. mjesto i brončano odličje, Dora Rezić borbe mlađe kadetkinje do 40 kg 2. mjesto i srebrno odličje, Ivan Raič borbe mlađi kadeti do 52 kg 3. mjesto i brončano odličje i Sandi Blažević juniori preko 76 kg 2. mjesto i srebrno odličje.

Trener Marko Opančar je zadovoljan prikazanim rezultatima uz žal za još nekoliko propuštenih prilika da se broj odličja poveća jer su mladi karataši Zrinjskog izgubili u nekoliko kategorija u borbi za odličje i tako ostali na najnezahvalnijem 5 mjestu.
Karate klub Zrinjski Mostar na međunarodnom turniru u Splitu su predstavljali i dva suca Zdravko Čuturić Volta i Emil Ćorić.