10 medalja iz Sarajeva za judaše Heregovca

Judo klub Hercegovac
Turnir je okupio preko 400 judaša iz 40ak klubova iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije. Judo klub Hercegovac na ovom natjecanju osvojio je 10 medalja od čega pet zlata, dva srebra i tri bronce.
Po dva zlata osvojile su Lorena Vučić i Nera Prce a zlato u najmlađem uzrastu osvojila je Katja Tomić.
Dvije srebrene medalje osvojila je Petra Čuljak dok su se za bronce izborili Marko Čerkuč, Tomislav Brkić i Danijel Skoko. Na korak do medalje došao je Dominik Senkić te tako zauzeo peto mjesto.
U mjesecu na izmaku Hercegovac je zabilježio pet nastupa i to u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini dva puta te Njemačkoj i Sloveniji. S ovih pet natjecanja u Mostar su donijeli 33 medalje.
Budući da natjecateljska sezona nije završena već idući vikend nastavljaju se aktivnosti judo kluba Hercegovac.