FOTO  PRVI BODOVI Uragansko prvo poluvrijeme dovoljno Zrinjskom za pobjedu nad Bosnom Kompred

HFC Zrinjski - Bosna Kompred
hercegovina.info

U okviru 3. kola Premijer futsal lige BiH, igrači HFC Zrinjski večeras su na svom parketu dvorane na Bijelom Brijegu uvjerljivo slavili protiv Bosne Kompred rezultatom 4:1.

Sve pogotke Plemići su večeras postigli u prvom poluvremenu. Uraganski početak imali su večeras igrači Danijela Karačića.

Goste iz Tuzle načeo je Adnan Kalajdžić u 7. minuti. Samo dvije minute kasnije na 2:0 povisio je Ivan Sušac

U 14. minuti već je 3:0. Strijelac je ponovno večeras odlični Adnan Kalajdžić. Odmah u sljedećem napadu Zrinjski vodi 4:0. Precizan je ovoga puta Perić.

Tim rezultatom odlazi se na odmor. U nastavku nismo vidjeli puno pogodaka. Tek onaj počasni od strane gostiju, kada je Admir Čorhodžić pogodio mrežu Čolaka u 26. minuti.

Ovom pobjedom HFC Zrinjski upisao je prva tri boda u novoj sezoni.