Rukometašice Zrinjskog poražene, rukometaši slavili

rukomet, Zrinjski, Zrinjski Mostar

Večeras je dvorana na Bijelom Brijegu bila u znaku rukometa.

Prvo su u 18 sati na parket izašle rukometašice Zrinjskog i aktualne prvakinje momčad banjolučkog Borca. U 1. kolu nove natjecateljske sezone mlada i neiskusna momčad Plemkinja ipak nije mogla parirati aktualnim prvakinjama iz Banja Luke, te su gošće na kraju susreta slavile rezultatom  22:32. (9:19).

Dva sata nakon njih na parket su izašli i rukometaši koji su u 3. kolu ugostili momčad Sloge iz Doboja. Prvo poluvrijeme donjelo je izjednačenu igru što i pokazuje rezultat 12:12 kojim se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu gledali smo istu sliku do 45. minute susreta kada su rukometaši Zrinjskog "stisli" te uspjeli napraviti malu prednost u odnosu na iskusne i kvalitetne goste što im je bilo dovoljno za pobjedu 28:24, prvu nakon povratka u elitni razred natjecanja.