RK Borac-HRK Čapljina 35:31 (14:15)

Teškom mukom mlade Čapljince savladala je iskusna momčad travničkog Borca koja nakon dvije odigrane utakmice ima isto toliko pobjeda. Utakmica počinje dobro za Čapljinu, uspijevaju držati kakav takav priključak za iskusnim domaćinom , koji uglavnom drži vodstvo od 2-3 razlike. I onda, zadnjih pet minuta prvog dijela Čapljina podiže igru na jedan viši nivo i svojom mladošću i trkom odgovara (veoma) gruboj igri domaćina, te golom Cvitanovića iz sedmerca prvi put na utakmici izjednačuje, i to na 14:14, a pola minute kasnije Krezić trči kontru i Čapljina odlazi na odmor sa vodstvom 14:15. Drugi dio počinje igrom gol za gol, no oko 40. minute domaćini se lagano uspijevaju odljepiti na osjetniju razliku zahvaljući prvotno svome iskustvu i sitnim provokacijama prema mladim igračima Čapljine. Naraspoloženiji u redovima Čapljine bio je Pehar s 12 pogodaka, a solidan učinak imali su Šutalo s 6 te Cvitanović s 4 pogotka. Treba spomenuti i vratare koji su zajedničkim snagama skupili vrlo dobrih 13 obrana. Na kraju ostaje žal zbog poraza i izgubljenih bodova, ali se nadamo da će sreća vratiti svoj danak već u sljedećem kolu kada u Čapljinu dolazi Bosna Prevent II.