HRK Izviđač Mi GRUPA - MRK Goražde 25:23 (11:10)

HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, HRK Izviđač, rukomet, HRK Izviđač, crvena zvezda, HRK Izviđač, rk borac

Početak utakmice je nagovijestio da se pobjednik neće znati do samog kraja, što se i potvrdilo. Dobro "izbalansirana" momčad Goražda na svim pozicijama ušla je u susret jako motivirano i borbeno, a mladi rukometaši Izviđača su pod teretom važnosti utakmice u susret ušli pod "ručnom".

Prvo poluvrijeme, prava rovovska borba, igralo se gol za gol sve do 24. minute, nakon čega Goržde stječe prednost od dva pogotka. Ulaskom u igru Ante Borasa, koji za redom postiže četiri pogotka, Izviđač poluvrijeme završava s minimalnom prednošću. Početak drugog poluvremena dao je naslutiti da će Izviđač lakše do bodova. Međutim, Goražde se ne predaje nego čak, naprotiv, od 35. do 39. minute rezultatsku prednost Izviđača od dva pogotka serijom 5:1 preokreće u svoju korist. Izviđačevi rukometaši ponovno uzvraćaju i u 42. minuti rezultat je ponovno izjednačen. U slijedeće 3 minute ponovno serija Goražda od tri pogotka i gosti vode 20:17. Ključni trenutci utakmice odigrali su se između 47. i 53. minute, kada "skauti" serijom 6:0 stječu 3 gola prednosti. Gosti ponovno prijete i sa dva uzastopna pogotka smanjuju na gol prednosti. Ilić i Matić pogađaju, a Bezdrob sa sedam metara promašuje nakon čega slijedi kraj i veliko slavlje domaćih rukometaša.

Pored Borasa, koji je unio preokret u igri "skauta", treba istaći dobru igru Matića, Dominikovića, Radojevića i Perića. Biljaka, Jović, Delić, Mandarić i vratar Šehović istakli su se u momčadi Goražda.

HRK IZVIĐAČ Mi GRUPA: Kvesić (12), B. Burić (6), Miličević, Dominiković 4, Herceg 2, Bošnjak, Matić 5, Radojević 3, Mucić 1, Boras 6, Džolić, Perić 1, Ilić 2, S. Burić 1. Trener: Siniša Markota

RK Goražde: Šehović, Jović 5, Sijerčić, Jamak, Bajin 1, Bezdrob 1, Dedović 3, Mandarić 2, Delić 4, Džananović, Žiga, Biljaka 6, Grgić 1. Trener: Nermin Djana