HMRK Zrinjski-RK Bosna 18:35

Odmah nakon izvlačenja parova na novu sezonu bilo je jasno da će se naši momci u prvom kolu teško nositi sa najboljom i najiskusnijom momčadi u ligi, što se pokazalo realnim već nakon 30 minuta susreta kada  se na poluvijeme otišlo rezultatom 10:19.

U drugom poluvremenu gledali smo isto stanje na terenu, te su gosti sasvim zasluženo na kraju susreta slavili rezultatom 18:35.

Unatoč ovom visokom porazu, "druga strana medalje" donosi nam i pozitivne stvari kao što je povratak "pravog" muškog rukometa u Mostar, iskustvo koje će naši mladi momci stjecati kroz ovaj rang natjecanja, više ljubitelja rukometa u dvorani ...

HMRK Zrinjski - RK Bosna BH GAS 18:35 (10:19)

HMRK ZRINJSKI: Knezović -, Borovčanin -, Pehar 2, Selman -, Buntić 5, Delić 3, Bošnjak -, Šarkić -, Zadro 2, Paradžik -, Ohran -, Kolobarić -, Džeba 3, Kerezović 3, Trener: Željko Anić

RK BOSNA BH GAS: Grahovac -, Doborac 11, Međić 2, Pucelj 2, Bozoljac -, Jaškić 1, Veselinov 2, Banić 3, Kapisoda 2, Uvodić -, Nekić 4, Sirćo -, Arnaudovski 1, Melić 7, Trener: Irfan Smajlagić

Sljadeći vikend naši rukometaši putuju u goste zeničkom Čeliku.