Široki pobijedio Zvijezdu 5:0

Već u 3. minuti Hrvoje Mišić ponajbolji igrač utakmice zatresao je Zvijezdinu mrežu. Nije se dugo trebalo čekati na drugi gol koji isti igrač postiže u 8. minuti. Gostujuća momčad djeluje dezorijentirano, dok nogometaši Širokog grade igru i akciju za akcijom pred vratima golmana Karića. A onda jedan velemajstroski slalom Jure Ivankovića pred Zvijezdinim šesnaestercom gdje je nanizao kompletnu obranu i majstorski završio akciju pogotkom za 3:0. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme slično prvom, Široki napada dok gosti djeluju u dalje bezopasno. Ipak se za četvrti gol domaćih trebalo čekati do 78. minute, kad je Juan Varea na ubačaj Šilića zabio eurogol. A onda pred sam kraj utakmice jedanaesterac za Široki, Wagnera je pred gostujućim vratima srušio neko od obrambenih igrača Zvijezde a sudac Čuić je pokazao na bijelu točku. Šilić je sigurno odradio kazneni udarac za 5:0 i vrlo visoku pobjedu Širokog.

ABCportal.info (FOTO Ivan RAMIĆ i Tomo MILIČEVIĆ)