FOTO/VIDEO  REMI NA PECARI Pogledajte najzanimljivije trenutke iz susreta Širokog Brijega i Posušja

NK Široki Brijeg, hšk posušje
NK Široki Brijeg

Sinoć su na Pecari u prijateljskom susretu snage odmjerili NK Široki Brijeg i HŠK Posušje. Utakmica je završena neodlučeno rezultatom 1:1.

Poveli su Posušaci golom mladog Ivana Bešlića koji je fantastično glavom pogodio u 15. minuti susreta, dok je Široki Brijeg izjednačio u 45. minuti iz jedanaesterca. Siguran realizator bio je Stipo Jurić

U nastavku nije bilo pogodaka, a priliku za slavlje Širokog propustio je u zadnjim trenutcima susreta kapetan Dino Ćorić koji je promašio još jedan dosuđen kazneni udarac za Široki Brijeg.