Rani crveni karton koštao Široki prvog ovosezonskog poraza

NK Široki Brijeg
MONDO

Nogometaši Širokog večeras su doživjeli prvi prvenstveni poraz. Momčad Tonija Karačića poražena je na Tušnju od Slobode s visokih 3:0.

Mrežu Širokog načeo je Husejinović već u petoj minuti. U 35. minuti novi šok za Široki. Vratar Zlomislić neoprezno je išao na Osimća te je zaradio crveni karton.

Manjak igrača Široki je platio već u 45. minuti, kada odličnim pogotkom za domaće na 2:0 povisuje Tomašević.

U nastavku su domaći s igračem više dovršili posao. U 73. minuti precizan je Beganov za visokih 3:0.

Ovim porazom Široki je propustio preuzeti čelo ljestvice te je ostao na drugom mjestu s 11 osvojenih bodova, dok je Sloboda na šestom mjestu i broji osam bodova.